חדרי רחצה: הספא הפרטי שלך

חדרי אמבטיה הם מקום קדוש וכך אנו מתייחסים אליהם.

חדרי הרחצה שלנו מעוצבים, מרגישים ונראים כמו ספא אלגנטי ומרגיע.

חדר האמבטיה הוא המקום הראשון שאנחנו הולכים אליו כשאנחנו מתעוררים והמקום האחרון שאנחנו מסיימים את היום הארוך והמייגע. לכן, חשוב לנו לייצר תחושה חמה, של רוגע, שלווה ואושר. עיצוב הפנים שלנו יעזור לכם לבחור את שילוב הצבעים והחומרים הנכונים שיעזרו לחדר הרחצה שלכם להרגיש כמו ספא אישי.

השימוש בחומרי הגלם השונים  והמיוחדים, מדגיש את הקווים הנקיים, הפרופורציונליים ואת המראה והתחושה המתוחכמים , המייצרים את תחושת הספא היוקרתי.

יתרונות עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים

הקפדה על הפרטים הקטנים
כל רהיט המשמש לעיצוב חדרי הרחצה היוקרתיים של החברה הינו פרי מחשבה מעמיקה וחזון עיצובי בעל השראה איטלקית ייחודית. השימוש בחומרי הגלם האיכותיים מבטיח הנאה מלאה ונוחות מקסימלית בחדר הרחצה היוקרתי.
פרספקטיבה הוליסטית
חללי היוקרה המעוצבים מבטאים תפיסת עולם הוליסטית של חדרי רחצה יוקרתיים. בעיצוב חדר רחצה מודרני, במודולנובה מביאים לידי ביטוי תפיסה מרחבית המבטאת חופש בד בבד עם שילוב אווירה אינטימית השמורה לחדרי רחצה אינטימיים.
הקשבה לצרכי הלקוח
כל אדם הינו בעל טעם ייחודי משלו, תפיסת עולם אופיינית וחלומות ייחודיים. במודולנובה, צוות החברה הוא שותף מלא לחלומות אלו ויחד אנו יוצרים חדרי רחצה מפוארים לטעמו של הלקוח.
אחריות מלאה
עובדי צוות החברה נאמנים לתפיסת עולם אסתטית המהווה את ההשראה לעיצוב חדרי רחצה יוקרתיים ומהודרים, כשבכל חדר רחצה מעוצב מושקעת תשומת הלב המרבית. זו הסיבה שהופכת את חדרי הרחצה המודרניים של מודולנובה האיטלקית למותג המועדף על חובבי העיצוב היוקרתי.
שימוש בחומרי גלם מעולמות שונים
קהל הלקוחות הישראלי מכיר כבר את המוצרים הקיימים בארץ, לרבות חומרי הגלם הנוטים לחזור על עצמם. במודולנובה – חדרי הרחצה מעוצבים, בשימוש חומרי גלם המחוברים לטבע כגון: עץ ,זכוכית, מתכת ועוד.

שאלות ותשובות בנושא עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים

תשובה

חדרי הרחצה היוקרתיים של מודולנובה מעוצבים בתהליך המונחה על ידי עקרונות עיצוב קלאסיים ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. איש הצוות של החברה יקשיב לצרכים הייחודיים שלכם ושלב אחר שלב, יעצב את חדר האמבטיה המפואר שלכם.

תשובה

תהליך העיצוב מנוהל על ידי מומחי החברה תחת הנחייתם של היזמים והמקימים באיטליה. התהליך העיצובי מפוקח על ידי מהנדסים מקצועיים המלווים אותנו לכל אורך הדרך ומעניקים את האישורים הסופיים.

תשובה

מודולנובה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון אפשרויות לשילוב סגנונות עיצוב יוקרתיים ליצירת חדרי רחצה מהודרים. תוכלו לשלב פרטים מעוצבים מבית מודולנובה בהתאמה אישית לצרכיכם.

תשובה

כל חדרי הרחצה היוקרתיים המיוצרים בבית מודולנובה הינם פרי תפיסת עולם המבוססת על אסתטיקה טהורה. מסיבה זו, חברת מודולנובה מחויבת לשמירה על האיכות הגבוהה ביותר והלקוח מקבל אחריות מלאה על מוצרי החברה.

בואו נכיר טוב יותר.
מלאו את פרטיכם כדי שוכל להתחיל להכיר טוב יותר ביחד